Grabownicki Grastar walczy w Herosach – głosujemy!

Rozpoczęło się wielkie głosowanie w kolejnej edycji konkursu Herosów Innowacyjności organizowanego przez Grupę Eurocash pod patronatem Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii. Z przyjemnością zawiadamiamy, że w tegorocznej edycji bierze udział nasz lokalny przedsiębiorca – Spółdzielnia Handlowa Grastar.

Pierwszy etap konkursu grabownicki Grastar ma już za sobą i to z pozytywnym wynikiem we wszystkich trzech kategoriach: do 15 tys. zł, do 50 tys. i do 100 tys. Drugi etap rywalizacji to ogólnopolskie głosowanie. I właśnie teraz możemy wesprzeć naszą Spółdzielnię, oddając codziennie po jednym głosie na każdy z projektów w tych 3 pulach.

Bardzo do tego zachęcamy, gdyż projekty Grastaru mają na celu wprowadzenie systemów fotowoltaicznych w 3 grabownickich sklepach: Delikatesach Centrum i w obu Groszkach.
Fotowoltaika to przetwarzanie światła słonecznego na energię elektryczną, czyli inaczej wytwarzanie prądu elektrycznego z promieniowania słonecznego. To energia odnawialna, która nie ma dla ludzi i dla środowiska żadnych ujemnych skutków. Daje też znaczne oszczędności. Wiadomo jednak, że to bardzo kosztowny zakup, dlatego pomysł grabownickiej Spółdzielni jest świetny – pozyskać na to środki zewnętrzne. Trzeba tylko teraz zmobilizować się i głosować. Niech się nam Grabownica zmienia – zmienia na lepsze!

A oto krótka instrukcja:
Należy wejść na stronę Herosów: https://www.herosiprzedsiebiorczosci.pl/

Teraz trzeba założyć konto, czyli się zarejestrować, aby już codziennie swobodnie głosować. W tym celu wybierzcie z górnego menu po prawej przycisk „logowanie”. Następnie się zarejestrujcie (zielony link „Zarejestruj się”). Na maila przyjdzie Wam info z następnym krokiem – potwierdzenie rejestracji.

A potem szukamy na listach Grabownicy Starzeńskiej: Jest po lewej stronie przycisk „Głosuj na innowację”. Po kliknięciu zobaczycie wyszukiwarkę. Wybierzcie województwo podkarpackie i Grabownicę, a poniżej pojawią się 3 kategorie i jeszcze poniżej projekt Grastaru z jednej puli.

  • Głosujemy pierwszy raz (pula 100 tys. zł)
  • Teraz zmieniamy pulę na 50 tys. – głosujemy drugi raz.
  • I trzecia pula – do 15 tys. zł – oddajemy trzeci głos.

Naprawdę to proste. Działajmy!

W ubiegłym roku w konkursie Herosów granty po 10 tys. zł zdobyła Grupa Dobra Myśl i OSP Grabownica. Było to możliwe dzięki partnerstwu ze Spółdzielnią Grastar i oczywiście Waszej determinacji w głosowaniu. GDM dzięki tym pieniądzom zorganizowała na bogato VI Rajd Świętojański, strażacy wykonali szkolenia z młodzieżą i zakupili specjalną odzież ochronną. Powalczmy więc znowu! Dlaczego miałoby się nie udać 3 raz?!