Spotkanie w sprawie siedziby GDM

Wczoraj (31.05) odbyło się spotkanie dotyczące siedziby dla Grupy Dobra Myśl. Przypomnijmy, że chodzi o miejsce do spotkań, przechowywania rzeczy, adres, pod którym Grupa mogłaby zarejestrować się jako stowarzyszenie.
Nasze zaproszenie przyjęli niemal wszyscy reprezentanci grabownickich instytucji i organizacji oraz samorządowcy. Brakowało jedynie przedstawicieli Koła Gospodyń Wiejskich i Klubu Górnik Grabownica. Bardzo doceniamy fakt, że z ramienia Burmistrza Brzozowa w spotkaniu udział wzięła Pani Beata Bodzioch-Kaznowska, sekretarz Gminy Brzozów. Grupa Dobra Myśl jest wdzięczna przybyłym za zainteresowanie tą sprawą i za wszystkie sugestie oraz opinie.
Spotkanie, choć nie obyło się bez emocji, przebiegało w atmosferze wzajemnego szacunku. Dotyczyło już bardzo konkretnych miejsc dostępnych w Grabownicy – rozważano wszystkie „za i przeciw”. Ostatecznych rozwiązań nie ma, ale zaplanowane zostały dalsze rozmowy dotyczące w tej chwili jednego z miejsc, które zebrani uznali za najbardziej racjonalne na tę chwilę.
Grupa Dobra Myśl rozumie potrzebę kompromisu i liczy na to, że uda się wypracować satysfakcjonujące wszystkich rozwiązanie.