Wrażenia i nowości

Wokół Kawiarenki coraz gwarniej. Cieszy nas, że osoby, które uczestniczyły w którymś z dotychczasowych spotkań, wyniosły pozytywne odczucia i uważają nasz pomysł za trafiony. To dla nas bardzo ważne. Miło, że relacje z Kawiarenki publikują Portal Brzozowiana, Portal RY-SA.pl, czy „Wiadomości Brzozowskie”.

Taką swoistą nagrodą dla pomysłodawczyń projektu było zaproszenie od pani Bogumiły Krzywonos do jej Saloniku w Krzywem zwierciadle.

Salonik pani Bogumiły to niezwykłe miejsce i odwiedzają go ciekawi ludzie. W niedzielnym spotkaniu wzięli udział społecznicy przez duże „S”, laureaci tegorocznego plebiscytu „Nowin”. Tylko się od nich uczyć! Opowiadali o swych doświadczeniach z działalnością społeczną, problemach i radościach tej pracy. Rozmowy przeprowadzała Gospodyni w sobie szczególny, wnikliwy i zarazem dowcipny sposób. Czas umilali recytacją i muzykowaniem utalentowani podopieczni animatorki z Krzywego. Ostatecznie pani Bogumiła, nie szczędząc pochwał, wszystkich sobie przedstawiła, aby następnie zaprosić na poczęstunek do ogrodu pod świerkami. Przy kawie, smakołykach i sympatycznych rozmowach szybko upłynęło nam to niedzielne popołudnie. Dziękujemy, Pani Bogumiło, i zapraszamy do siebie!

20150823183608_0067

Wnioski młodych społeczniczek: „chociaż droga wyboista, ważne że kierunek słuszny”.

Szczegółową relację ze spotkania zamieszcza Brzozowiana – Krzywe. W saloniku „W krzywem zwierciadle” znów się działo, oj działo..;)

A teraz nowości:

Pierwsza to taka, że następne spotkanie w Kawiarence ma już pewny termin – odbędzie się na 100% 20 września. Jest to spotkanie dla seniorów i nie tylko, zapraszamy wszystkich zainteresowanych. Tytuł „O co gniewa się Twój lekarz?”. Na pozór brzmi groźnie, ale bez obaw, nasze zaproszenie przyjął najsympatyczniejszy spośród najlepszych specjalistów w dziedzinie medycyny. Będzie się można wiele dowiedzieć i o wszystko zapytać.

Druga nowinka to taka że Grupa Dobra Myśl dorobiła się KONTAKTU MAILOWEGO. Przedstawiam kontakt do nas: dobramysl@grabownica.pl. Piszcie, jeśli macie fajny pomysł i nie macie z kim go zrealizować, jeśli macie uwagi (nawet krytyczne) albo wiecie, jak coś zrobić lepiej itp. Odpiszemy prawie natychmiast i niczego nie zbagatelizujemy.

Pozdrawiam

Ola Haudek, Grupa Dobra Myśl