Gratulujemy rezultatów!

W ubiegły wtorek (6.02) mieliśmy okazję podpatrywać przy pracy uczestników warsztatów prowadzonych przez panią Oksanę Grabowską „Oxi Gra – artystkę z Kielc.

Pod okiem instruktorki 10 pań tworzyło własne trójwymiarowe ornamenty, nadając niepowtarzalny wygląd swoim „herbaciarkom”. W końcowym etapie panie samodzielnie wykonały malunki delikatnych bukiecików fiołków.

To, co wydawało się bardzo trudne na początku, dzięki precyzyjnym wskazówkom instruktorki i jej pomocy, okazało się dla wszystkich możliwe do zrealizowania.

Trzeba podkreślić, że pani Oksana włożyła w te warsztaty naprawdę wiele energii i zaangażowania. Sama dostarczyła wszystkie materiały, objaśniła też, jak samodzielnie przygotować sobie składniki, a nawet w jakich sklepach najtaniej je kupić. Niestrudzenie tłumaczyła, pomagała, aż do uzyskania oczekiwanego rezultatu.

Nie ukrywała też zadowolenia z efektów pracy swoich kursantek, które teraz będą mogły te nowe techniki wypróbować na wybranych przez siebie przedmiotach. Pewnie w najbliższym czasie będą to pisanki :)

Warsztaty zorganizowała Joanna Szmigiel, której gratulujemy trafionego pomysłu! Jeśli interesują Was takie zajęcia, dajcie znać, może uda się zorganizować je ponownie.