Zaproszenie na wyjątkowe warsztaty z Oksaną Grabowską – „Oxi Gra”

Dekorowanie ornamentami

Jest to bardzo efektowna technika umożliwiająca ozdabianie przedmiotów o różnych kształtach (płaskich, kulistych, owalnych). Można ją zastosować na pudełkach, puzderkach, bombkach, pisankach, biżuterii itp. Daje wprost nieograniczone możliwości, aby przedmiotom nadać niepowtarzalny wygląd. Przy czym dekoracje wykonane tą techniką są bardzo trwałe.

Warsztaty poprowadzi wyjątkowa osoba – artystka z Kielc, Oksana Grabowska, której wyroby robią od lat furorę, zachwycając urodą i precyzją wykonania. Można je zobaczyć, wchodząc na profil artystki na Facebooku – Oxi Gra Gallery.

O warsztatach

W trakcie zajęć kursanci wykonają pod okiem instruktorki ornamenty na płaskiej powierzchni, aby się wdrożyć. Zdobyta wiedza i umiejętności pozwolą już samodzielnie tworzyć, na własny użytek, dekoracje na innych materiałach.

Oto zdjęcie poglądowe, przy czym Pani Oksana zaznacza, że na warsztatach będziemy zdobić większe pudełka, tzw. herbaciarki.

Pudełko poglądowe

Kurs skierowany jest do osób, które lubią samodzielnie wytwarzać ozdoby, dekoracje i chciałyby poszerzyć swoje możliwości twórcze o nową, atrakcyjną technikę.

Szczegóły kursu

Zajęcia odbędą się 6 lutego (wtorek) o godz. 8.30 w Szkole Podstawowej w Grabownicy Starzeńskiej, sala komputerowa (górny korytarz nad salą gimnastyczną).
Czas zajęć – ok. 6 godzin.
Koszt kursu – 160 zł od osoby. W cenie wszystkie materiały + poczęstunek oraz kawa, herbata.

Co konkretnie wchodzi w zakres warsztatów?

  • Cieniowanie pudełka farbami w technice wielowarstwowej
  • Zasady tworzenia własnego wzoru ornamentowego
  • Malowanie ornamentów 3D za pomocą masy szpachlowej
  • Cieniowanie wytworzonych ornamentów
  • Malowanie fiołków w technice one stroke i nie tylko ;)
  • Wszystkie materiały wchodzą w cenę warsztatu, gotową pracę (pudełko i szkice) kursant zabiera ze sobą do domu.

(czyli będzie się czym od razu pochwalić)

Zatem kursantów czeka sporo twórczej pracy. Prowadząca gwarantuje, że wszyscy zrealizują do końca swoje działa, a zdobyta wiedza pozwoli tworzyć własne ornamenty na każdym podłożu i przeróżnych przedmiotach.

Pani Oksana oczekuje ze strony kursantów: suszarki do włosów (opcjonalnie), dobrego humoru i chęci do działania (obowiązkowe!).

Uwaga! Ograniczona liczba miejsc.

Dodatkowych informacji udziela i przyjmuje zgłoszenia na warsztaty Joanna Szmigiel – osobiście lub pod nr tel. 604655161. Zgłoszenia przyjmujemy do końca przyszłego tygodnia (28.01). Uwaga! Ograniczona liczba miejsc. Podajemy też kontakt mailowy: dobramysl@grabownica.pl

Naprawdę warto! Nie zwlekajcie, bo miejsc jest mało!