Witamy w Nowym Roku!

Witamy w Nowym Roku – z wielką nadzieją, że będzie on dla nas wszystkich pomyślny, obfity w interesujące wydarzenia, a jeśli przyniesie zmiany – to tylko na lepsze :)

Grupa Dobra Myśl zaprasza do współpracy wszystkich zainteresowanych nowymi przedsięwzięciami, które ubogacą i uatrakcyjnią życie naszej wioski.

A co mamy w planach? Już w styczniu wraca do nas po latach konkurs kolęd, który cieszył się niegdyś dużym zainteresowaniem i wygląda na to, że i teraz tak będzie. Pomysłodawcą i gospodarzem wydarzenia, które odbędzie się 26 stycznia br., jest nasz ks. proboszcz, Jan Szmyd. W przygotowaniach wspomagają go grabownickie organizacje oraz dyrekcja i nauczyciele szkoły.

Za sprawą gospodarza konkurs zyskał też piękną nazwę: „Grabownickie Anioły 2019. Dekanalny konkurs kolęd i pastorałek”. Jeszcze ciągle można się zgłosić po uprzednim zapoznaniu się z regulaminem dostępnym u dyrektorów szkół (termin został przedłużony do 20.01).

Jutro dodamy nowe informacje, a dzisiaj chcielibyśmy przedstawić nagrodzone prace, które powstały w ramach minikonkursu przeprowadzonego w grabownickiej szkole. Zadaniem rysowników było stworzenie projektu głównego elementu graficznego plakatu „Grabownickich Aniołów”. Prace były wspaniałe, wszystkim dziękujemy z udział, ale jak to w konkursie – zwycięzca jest jeden i został nim Jakub Turoń z kl. Va. Gratulacje! Już jutro zobaczycie gotowy plakat z wkomponowanym rysunkiem Jakuba, a dzisiaj przedstawiamy oryginalną pracę:

Na tym jednak nie poprzestaliśmy, bo rysunki były świetne, dlatego przyznaliśmy też 7 wyróżnień. Oto one:

Wyróżnienia otrzymali: Wiktoria Zajdel (IVa), Kamila Ciepiela (VIa), Natalia Korfanty (Vb), Błażej Oleniacz (IVa), Gabriela Makowska (IVa), Olga Trela (IVa) i Oliwia Świątek (IVb). Gratulujemy!

Zapraszamy do odwiedzania naszej strony, będzie przybywać nowości dla małych i dużych.